קידום אתרים בחינם
האם קיים דבר כזה קידום אתרים בחינם?
כיצד לקדם אתרים בחינם?

בעידן של היום רשת האינטרנט מאפשרת לנו מגוון רחב של אפשרויות בתחום קידום האתרים, מללמוד קידום אתרים דרך האינטרנט ועד קידום האתר בפועל.
כיום, כאשר עידן הפרסום החל להכנס לעולם האינטרנט התגלו בשוק מומחים רבים בתחום קידום אתרים שזהו תחום הכשרתם העיקרי והם מהווים אבן יסוד בתחום הפרסום במנועי החיפוש.
מומחי קידום אתרים מכירים על בוריין את כל אופציות קידום האתרים הקיימות ברשת ולכן בעזרת הידע המקצועי הרב אותו צברו לאורך השנים ובדיקות של ניסוי וטעייה מאפשר להם ביצוע קידום אתרים אופטימאלי ללא סיכון אשר בפה מלא יביא את אתרכם לתוצאות גבוהות. המהלך יגדיל בכמות ניכרת ומשמעותית את הכניסות לאתרכם וינף את ההכנסה החודשית של העסק שלכם.

האם מומלץ לקדם אתר של העסק שלך ללא ניסיון?
בהחלט לא מומלץ, הסיכון אותו אתה לוקח הוא עונש אשר גרם כבר בעבר לחברות לקרוס.
כך בחשבון שמשתלם להשקיע על קידום אתרים לפחות חצי שנה ובד בבד ללמוד את התחום לעומק.

מספר אפיקי קידום אתרים שבעזרתם תוכלו בחינם לנסות ולקדם את אתרכם (אין אחריות):

1) מאמרים, רלוונטים לתחומכם. פרסמו מאמרים באתרכם! וכמה שיותר! השתדלו לשלב בין עמודי התוכן שמציע אתרכם קישורים למאמר הבא ושימוש נרחב במילת המפתח שלכם.
כתבו מספר רב של מאמרים שהנושאים שלהם רלוונטיים לתחום פעילות אתרכם אם לא באופן ישיר אז לפחות באופן עקיף.
מילות מפתח המושתלות במאמרים - אם האתר שלך עוסק בפרקטים, תשתלו את מילת המפתח פרקטים לאורך כל המאמרים עם קישור לעמוד הבית שלך, למעשה כך, הסיכויים יגדלו באופן משמעותי שגוגל יציג את אתרכם בפעם הבאה שמישהו יערוך חיפוש במנוע החיפוש אודות אחת ממילות המפתח שהקשתם.

2) פרסמו את אתרכם באינדקסים. לא להשתמש בתוכנות! ישנם תוכנות רבות הרושמות את אתרכם לאינדקסים רבים בו זמנית, אתרכם יפגע נואשות מתוכנות כאלה. קיימים ברשת לא מעט אינדקסים, אלפים ואף מיליונים המרכזים בתוכם קישורים לאתרי אינטרנט שונים לפי מילות מפתח מקוטגלות. פרסמו באינדקסים אלו את אתרכם בצורה ידנית ותחלקו את ההרשמה - אל תרשמו למאה אינדקסים ביום.
לרוב, הפרסום באינדקסים הללו הוא חינמי, יש אינדקסים הדורשים תשלום סימלי. למעשה הפרסום באינדקסים יחשוף גולשים רבים הגולשים באינדקס לקישור לאתר שלכם ובנוסף תעלו את איכות הדירוג של האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל.

3) קישורים, המלצות. ככל שלאתר שלכם יהיה יותר המלצות מאתרים מתחרים ולמעשה יופנו יותר קישורים, כך הוא ייהפך לפופולארי ביותר בגוגל. כמות קישורים נכנסת בצורה הדרגתית תשפר את הדירוג של אתרך בגוגל.

4) פורומים. פרסמו את אתרכם בפורומים!
קיימים היום ביאנטרנט פורומים מקצועיים רבים אשר עוסקים במגוון רחב של תחומים. עליכם למצוא את הפורומים המרכזים את תחומי עיסוק הרלוונטיים לעסק שלכם ושם תפרסמו את אתרכם! באופן כזה תשיגו חשיפה של אתרכם אצל קהל יעד שלכם, קהל שלמעשה מתעניין מלכתחילה בסוג השירות אותו אתם מציעים. בנוסף התמורה הנוספת והחשובה היא קישורים נכנסים מתוך משפט שבעזרתם תעלו את דירוג האתר שלכם בגוגל משום שהדבר יגדיל את כמות הקישורים הנכנסים לאתרכם.

שימו לב! הזהרו לגבי פרסום בפורומים ע"י הצפה , אתם עלולים להיענש ע"י גוגל במידה ולא תעשו את הפרסום כהלכה.

לסיום ניתן לומר שקידום אתרים הינה עבודה שחורה וקשה אשר עדיף לתת לאדם מקצועי המומחה בתחום את המושכות להוביל את העסק שלכם למקומות הרצויים.
שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il © בניית אתרים | עורך דין בחיפה | עורך דין בצפון | עורך דין בקריות


הורוסקופ יומי | בלוג בחינם | מזרנים | מזרן | מיטות מתכווננות | סרטונים מצחיקים | מזרן