כמה עולה קידום אתר?
אתה רוצה לקדם את העסק שלך?
אני בהחלט מבין את ההתלבטות שלך... כמה באמת עולה לקדם את העסק שלך באינטרנט?

אתה החלטת שאתה רוצה להגדיל את הפעילות העסקית שלך באמצעות אתר האינטרנט של העסק שלך (אם יש לך ואם לא מה עלות הבנייה?).

החלטת לעשות מחקר וביקשת הצעות מחיר מחברות רבות בתחום ואף ממספר משרדי פרסום ובהחלט קיבלת הלם! פערי המחירים כל כך גדולים!!! ההצעות דומות..

אתה בתור איש עסקים שכבר עשה עסקים רבים מתחיל לחשוב, שאולי בכל זאת צריך לבדוק לעומק את העניין. מצד אחד, כאשר אתה משלם בבננות אתה עובד מול קופים,ומעבר השני, כשאתה משלם יותר מידי אתה מרגיש שנתנו לך לאכול את הבננה.

אז מה עושים?

קודם כל חשוב לומר שביצעת צעד נבון בכך שהחלטת לקרוא את המאמר שלנו בנוגע לכמה עולה קידום אתר.

אז כמה עולה קידום אתר? ומה מבדיל בין משרדי הפרסום השונים?

לפני שתקבל ממני תשובות לשאלות המרתקות הללו, אני רוצה לפתוח לך את העיניים – ההשקעה הכספית אינה הבעיה היחידה, היזהר!!! בעיה אמיתית לפנייך, מוקש : קידום אתר ע"י גורם לא מקצועי יכול להסב נזק בלתי הפיך!!! שאפילו מקדם אתרים מקצועי לא יוכל לתקן בקלות.

יש עובדה שאתה חייב לקבל למרות שזה נוגד כל אינסטינקט עיסקי שיש לך זה לא משנה כמה תשלם לגוף אחר בכדי שיתקן את הנזק, יש נזקים שלא ניתן לתקנם! אחד הדוגמאות הטובות ביותר הינו בחידוש של אתר ותיק, אם וכאשר לא פועלים נכון ובזמן אפשר בין רגע לאבד את כל הישגי האתר במנועי החיפוש ובגוגל בפרט. למעשה השקעה יקרה מאוד ירדה לטמיון ותאלץ להשקיע כסף רב לקידום מהתחלה ואף כסף נוסף לריפוי הפצעים שהמקדם הקודם השאיר. למעשה נוצר מצב שעדיף להקים את האתר מחדש על דומיין אחר.

קידום אתר בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש הינו תהליך ארוך ומיגע הדורש אורך רוח. במאמר זה אני יציג בפנייך חלק נרחב מהפעילויות השונות הקשורות בקידום אתר ואת משך הזמן המינימאלי שמשרד פרסום מקצועי המומחה בקידום אתרים משקיע בהם. בדוגמה אשר אני אתן מדובר על אתר בשפה העברית, המכיל 30 דפי מידע, בתחום שאינו תחרותי למדי וכמות המתחרים בו על מקום בדף ראשון אינו גבוה במיוחד.
להלן פעולות קידום אתר והזמן המינימאלי שלוקח לבצע את הפעולות הללו:
קליטת אתר 10 שעות
מחקר מילות מפתח 130 שעות
אופטימיזציה למבנה 10 שעות
אופטימיזציה לתוכן 50 שעות
פעילות חודשית שוטפת 20 שעות חודשיות

ניתן להבין מן הדוגמא שנתתי כי מדובר בהשקעה חד פעמית של כ- 200 שעות והשקעה חודשית קבועה של כ 20 שעות, למשך חצי שנה מינימום.

בוא נדבר בכסף, שעת עבודה הינה 100 ש"ח הרי שנגיע לכך שההשקעה החד פעמית תהיה כ- 20,000 ש"ח. ובחלוקה לחודשים המחיר לתחזוקה יהיה כ- 2,000 ש"ח לחודש למשך חצי שנה מינימום וכאשר נחבר את ההוצאות יחדיו נקבל הוצעה חודשית של 3333 ש"ח.

קידום אתרים, שלא כמו בתחומים רבים אחרים, דורש אנשי מקצוע שעברו הכשרה מתאימה! מקדם לא מקצועי יעלה לך חצי מחיר ואולי אף פחות אך הסכנה הינה בנזק שאין לו מחיר.

קידום אתרים מקצועי הינו יקר אך המחיר כנגד התמורה יוצר למעשה את אפיק הפרסום המשתלם ביותר.
שלום וברוכים הבאים למשרד פרסום | חברת פרסום סקז ההתמחות שלנו היא פרסום בגוגל.
Copyright Skz.co.il © בניית אתרים | עורך דין בחיפה | עורך דין בצפון | עורך דין בקריות


הורוסקופ יומי | בלוג בחינם | מזרנים | מזרן | מיטות מתכווננות | סרטונים מצחיקים | מזרן